Gin’gas muzikuoja jau 25 metus. Didelės funk grupės sudėtis šlifavosi iki šių metų pradžios, kai grupė nusprendė atakuoti naujo albumo įrašus. Dabar pagrindinė grupės sudėtis :) 9 muzikantai iš visos Lietuvos. Susivienijo Funkeriai iš Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio - tai čia kaip ir privalo būti Vieningas Funko frontas :) !

Grupės frontmenas vokalistas MC ir situacijų generatorius bei valdytojas, nesikeičiantis ir visada "besikeičiantis" Remigijus "Funkit" Ruokis, būgnininkas ekspresyvusis Gintautas Gascevičius, bosininkas - ritmo ir harmonijos mašina Tadas Žukauskas, klavišininkas - preciziškasis Žilvinas Gaubas, perkusininkai - nuotaikingieji Aurimas Povilaitis ir Artūras Mankus, saksofonininkas karštasis Arūnas Viduolis, trimitininkas - temperamentingasis Dmitrijus Levencovas, trombonininkas - techniškasis Valdas "Valdis" gal Surdokas ir gitaristas - sprogstantis universalas Vykintas "Vykis" Jasaitis... Ir kartais mergaitės back'vokalistės...

Atlikdami įvairiapusiškai karštą programą tie vyrukai moka išjudinti bet kokią publiką, kuri pradeda skęsti groove ir įsijungia į šėlsmą kartu, toks sprogstamas funky jazzy soul užtaisas kiekvienam pagal jo turimą Ph ir kojų laikymą... :) Superhitai "Jons dėjo", "Pažįstu merginą iš reklamos agentūros", "O kas jeigu aš", "Paklausk, kas tiki netikrais gandais", "Don't tell my now", "Anybody love", "Magė", "Vynelio", "Muzika kino filmui", "Heperdido", "Wynchester rap" sukuria tokią aurą, kad Jūsų kojos pačios pradeda judėti, o nešokę hip-hop tiesiog natūraliai bando "tūsą".

Grupė ypač laukiama festivaliuose ir klubuose, nes tiek kokybiško nesintetinio funk Lietuvoje niekas nebegroja. Tai tarsi paveldas, be kurio neįmanoma suprasti ir elektroninės šokių muzikos, kuri naudoja funk rifus kaip pradą, kuris praturtina ne tik jų kuriamą produktą, bet ir remix'uotojų fantazijas.

Apie albumą, kuris pasirodys metų pabaigoje. Pavartysit patys jį ir dar daug ko sužinosit, nes “Gin’gas” ne vieno žmogaus grupė - tai karštas darinys su savo filosofija ritmu skambesiu ir drive'u. Gyvenkit su muzika, nes be jos pasaulis netenka viso grožio, kurį tik gali suteikti garsas...

Get up, stand up, am sexy funk! Funkit with us!