Gin’Gas muzikuoja jau 25 metus. Didelės funk grupės sudėtis šlifavosi iki praeitų metų pradžios, kai grupė nusprendė atakuoti jau dabar išleisto albumo įrašus. Pagrindinė grupės sudėtis :) net 11 muzikantų iš visos Lietuvos. Susivienijo Funkeriai iš Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio, grojantys tik gyvai! Tai čia gaunasi Vieningas Funk'o frontas :) !

 

Grupės frontmenas vokalistas MC ir situacijų generatorius bei valdytojas, nesikeičiantis ir visada „besikeičiantis“ Remigijus „Funkit“ Ruokis, jo dešinioji ranka aksominio balso valdovė Agnė Michalenkovaitė, būgnininkas ekspresyvusis Gintautas Gascevičius, bosininkas – ritmo ir harmonijos mašina Paulius Rūkas, klavišininkas – preciziškasis Vitolis Tenkešas Žukas, perkusininkas – nuotaikingasis Aurimas Povilaitis, saksofonininkai – karštasis Arūnas Viduolis ir stilingasis baritonas – Laimonas Urbikas, trimitininkas – temperamentingasis Dmitrijus Levencovas, trombonininkas – techniškasis Valdas Surdokas ir gitaristas – sprogstantis universalas Vykintas „Vykis“ Jasaitis… Ir kartais savas garso operatorius tokiai gang…

Atlikdami įvairiapusiškai karštą programą tie vyrukai moka išjudinti bet kokią publiką, kuri pradeda skęsti groove ir įsijungia į šėlsmą kartu, toks sprogstamas funky jazzy soul užtaisas kiekvienam pagal jo turimą Ph ir kojų laikymą... :) Superhitai "Jons dėjo", "Pažįstu merginą iš reklamos agentūros", "O kas jeigu aš", "Paklausk, kas tiki netikrais gandais", "Don't tell my now", "Anybody love", "Magė", "Vynelio", "Muzika kino filmui", "Heperdido", "Wynchester rap", "A t drns?", "You jah you" sukuria tokią aurą, kad Jūsų kojos pačios pradeda judėti, o nešokę hip-hop ar funk tiesiog natūraliai bando "tūsą".

 

Jau greitai eteryje pasirodys vaizdo klipas dainai "Magė", o Muzikinėse kovose išskirtinai gyvai grojusi grupė vis dar gyvena puikiomis pelėsių naikinimo FUNK'u nuotaikomis... :)

 

Apie albumą "O kas, jeigu aš?". Jį galėsite klubuose ir įsigyti CD vinyl ar usb laikmenose bei susirinkti parašus ant oldskūlinio plakato. Pavartysit patys jį ir dar daug ko sužinosit, nes “Gin’Gas” ne vieno žmogaus grupė - tai karštas darinys su savo filosofija ritmu skambesiu ir pulsu. Gyvenkit su muzika, nes be jos pasaulis netenka viso grožio, kurį tik gali suteikti garsas...

 

Get up, stand up, am sexy funk! Funkit with us! Mes ateiname susitikti su Jumis!